Slevy

PŘEDZAHRÁDKY A ZAHRADY

Nabízíme Vám sortiment nábytku a vybavení určeného pro předzahrádky, zahrady, terasy a další venkovní prostory. Veškeré produkty mají zvýšenou odolnost a jsou přizpůsobeny pro venkovní užití. V nabídce naleznete venkovní lavičky, venkovní křesla a sedačky, plynové zářiče, venkovní odpadkové koše, párty stany, parkovací sloupky, venkovní relaxačn...

Nabízíme Vám sortiment nábytku a vybavení určeného pro předzahrádky, zahrady, terasy a další venkovní prostory. Veškeré produkty mají zvýšenou odolnost a jsou přizpůsobeny pro venkovní užití. V nabídce naleznete venkovní lavičky, venkovní křesla a sedačky, plynové zářiče, venkovní odpadkové koše, párty stany, parkovací sloupky, venkovní relaxační lehátka a nově i moderní designové venkovní koberce.

Zobrazit

PŘEDZAHRÁDKY A ZAHRADY 

Podkategorie

 • Párty stany

  Reklamní stany s potiskem za bezkonkurenční ceny.

 • Plynové zářiče

  Tepelné plynové zářiče, obaly na zářiče a příslušenství ...

 • Venkovní relaxační...

  Široká škála venkovních relaxačních lehátek i pro celoroční venkovní užívání.

 • Zahradní stoly a stolky

  Zahradní stoly a stolky z ratanu, nerezu nebo plastu ...

 • Zahradní židle a křesla

  V této kategorii naleznete venkovní křesla a sedačky, které jsou konstruovány tak aby jste je mohli celoročně využívat ve venkovních prostorech aniž by došlo k jich poškození. Nejčastější uplatnění naše venkovní křesla a sedačky nacházejí uplatnění na zahradách, předzáhrádkách, terasách a nebo také na venkovních akcích všech možných druhů. Od svatby, přes dětské hry až po firemní outdoorové akce.

 • Skládací lavice

  Skládací venkovní lavice. Lehké a odolné ...  

 • Vybavení na zimu

  Vybavení na zimu pro každodenní použití. Hrabla, posypový materiál, posypové vozíky apod.

....